Informujemy, że 2 stycznia 2019 ulegnie zmianie dostawca obiadów i śniadań. Będzie to STOŁÓWKA SZKOLNA Andrzej Poterski.
Jest to firma rodzinna działająca na rynku od wielu lat. Są to ludzie mający wielkie doświadczenie, które pozwala zaspokajać tak wymagających klientów jakimi są nasze dzieci 🙂 Starają się oni ciągle doskonalić i wprowadzać nowości w swoim jadłospisie. Dbają o prawidłowy rozwój dzieci o to, aby każdego dnia spożywały one dobre, naturalne i pełnowartościowe posiłki. Dlatego ich potrawy zawsze są delikatne, świeże i różnorodne.

ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY:

10 ,- całość obiad w abonamencie lub pojedynczy
3 ,- zupa
7,- II DANIE

KONTO BANKOWE
Stołówka Szkolna Andrzej Poterski
Osiedle Bohaterów II Wojny Światowej 29,
BZ.WBK 49 1090 1359 0000 0001 0288 2730
w tytule proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz klasę

W przypadku nieobecności / dotyczy odpisu / dziecka proszę o wysłanie smsa z imieniem i nazwiskiem dziecka - klasą oraz ilością dni - do godz. 9:00 danego dnia

KONTAKT:
tel.: + 48 508 48 68 98, +48 61 877 89 36

e-mail: stolowkaszkolna@wp.pl

Lista składników alergennych – załącznik II do Rozporządzenia 1169/2011
1. Zboża zawierające gluten (tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, pszenica orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe) oraz produkty pochodne.
2. Skorupiaki i produkty pochodne.
3. Jaja i produkty pochodne.
4. Ryby i produkty pochodne.
5. Orzeszki ziemne (orzeszki arachidowe) i produkty pochodne.
6. Soja i produkty pochodne.
7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą).
8. Orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy pekan, orzechy brazylijskie, pistacje/orzech pistacjowy, orzechy makadamia i produkty pochodne.
9. Seler i produkty pochodne.
10. Gorczyca i produkty pochodne.
11. Nasiona sezamu i produkty pochodne.
12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/l w przeliczeniu na SO2.
13. Łubin i produkty pochodne.
14. Mięczaki i produkty pochodne.