Czas spędzony w świetlicy to możliwości nawiązywania relacji rówieśniczych przez wspólne zabawy klockami i gry planszowe. We wrześniu wspominaliśmy również wakacyjne przygody, co uwieczniliśmy na pracach plastycznych. 

Bawiliśmy się w różne zabawy w języku angielskim, a w ramach jesiennych działań tworzyliśmy różne prace związane z jesienną tematyką, powstał wspólny obraz jesiennego lasu, ćwiczyliśmy umiejętności manualne, ruchy precyzyjne podczas pracy z wydrapywankami. W ramach tego powstały piękne jesienne liście. Łączyliśmy ze sobą różne techniki plastyczne i materiały do jesiennych prac.


Bawiliśmy się tez w kodowanie. W ramach Dnia Języka Migowego – uczyliśmy się alfabetu w języku migowym i podstawowych zwrotów w tym języku.
Przybliżaliśmy sobie słowa w języku hiszpańskim, uczyliśmy się wymowy włączając się w obchody “Dnia języków obcych”. Wykonaliśmy pracę plastyczna w ramach “Światowego Dania Jabłka”.