1. Uczniowie chcący wypożyczyć książki, zgłaszają zamówienie u nauczyciela bibliotekarza w dzienniku elektronicznym Librus.
  2. Zamówione książki należy odebrać w dyżurce szkoły we wtorki lub czwartki w godzinach od 8.00 do 16.00. Będą one znajdować się w pudle z napisem ,,Zamówione książki”.
  3. Zwrot książek odbywać się będzie również we wtorki i czwartki  od 8.00 do 16.00.

Zwracamy książki, wkładając je do pudła z napisem „Zwrot książek wypożyczonych” ustawionego przy dyżurce  portierni.

Do książki należy włożyć kartkę: imię i nazwisko, klasa.

1. Zwracane książki odpisywane są z konta czytelnika po 3 dniach kwarantanny.
  2. Bibliotekarz poprzez stronę internetową szkoły (zakładka „Biblioteka on-line”) informuje o możliwym dostępie do lektur i innych książek w różnych formach (teksty pdf, audiobooki, słuchowiska , dostęp do lektur itd.).