Z okazji zbliżających się Walentynek, biblioteka szkolna ma propozycję dla wszystkich, którzy lubią niespodzianki. Zapraszamy na wyjątkową akcję

„Randkę w ciemno z książką”

Na czym ona polega? To bardzo proste – w środę (13 lutego) zapraszamy, podczas wszystkich przerw, do biblioteki, aby wypożyczyć jedną wybraną książkę (w końcu na randkę idzie się w parze). Wszystkie przygotowane dla Was książki są zapakowane w taki sposób, że nie wiecie jaką książkę wypożyczacie, aż… do momentu, kiedy zdejmiecie z niej papier.

Ale to można uczynić dopiero po wyjściu z biblioteki, a najlepiej po powrocie do domu.

Pamiętajcie – nie ocenia się książki po okładce! Być może okaże się, że trochę starsza i niezbyt ładna książka, zabierze Was w niesamowitą podróż!

Książki czekają na wszystkich uczniów – tych najmłodszych, nieco starszych i najstarszych. 😊

Obejrzyjcie krótki spot reklamowy, a w nim w rolach głównych: uczennice klasy czwartej i… KSIĄŻKI 😊

ZAPRASZAMY!