Tradycją naszej szkoły jest wspólne obchodzenie Światowego Dnia liczby π. Uczniowie z tej okazji przygotowali plakaty, które były skarbnicą wiedzy o tej niezwykłej stałej matematycznej.

Na matematyce oglądali film pt. „Niewymierna liczba π” oraz prezentacje, które były pretekstem do niezwykle ciekawych dyskusji.
Nie zabrakło również rozrywki, ponieważ o oprawę muzyczną zadbał zespół Underage przygotowując na tę okazję rockowy hit, oczywiście o liczbie π.

Było muzycznie, matematycznie i smacznie. Kolejne święto już za rok, ale o liczbie π uczniowie muszą pamiętać cały czas 🙂